Nagrody Santander

Do 30 grudnia można zgłaszać kandydatury do nagrody specjalnej za działania na rzecz lepszego funkcjonowania naszej Uczelni. Czterdzieści nagród czeka na studentów, doktorantów i pracowników.

– Wspólnie z Santander Universidades pragniemy po raz kolejny docenić członków naszej społeczności za wkład w podnoszenie jakości i prestiżu Uniwersytetu, przyznając nagrody specjalne – mówi ks. prof. Ryszard Czekalski, rektor UKSW.

Nagrody będą przyznawane w szczególności za:

– szczególne zaangażowanie, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

– działalność na rzecz Uniwersytetu, wykraczającą poza podstawowy zakres obowiązków;

– wprowadzanie innowacji i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających wykonywane obowiązki;

– wyjątkową działalność na polu naukowym i dydaktycznym, w tym osiągnięcia w konkursach międzynarodowych.

Pula nagród wynosi 40. Zostaną one rozdysponowane w równej części w grupie studentów, doktorantów, pracowników naukowych i dydaktycznych oraz pracowników administracyjnych.

Swoją kandydaturę może zgłosić każdy, kto ma przekonanie, że jego działania przyczyniają się do lepszego funkcjonowania Uniwersytetu.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: