Nowe praktyki

Podpisane porozumienie między UKSW a Zakładem Emerytalno-Rentowym MSWiA umożliwi studentom naszej Uczelni odbywanie praktyk i staży.

Małgorzata Zdrodowska, dyrektor Zakładu Emerytalno-Rentowego Ministerstwa  Spraw  Wewnętrznych i Administracji oraz ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski, rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, podpisali w siedzibie Zakładu porozumienie w sprawie ramowych zasad współpracy dotyczących organizacji praktyk oraz staży.

Porozumienie ma na celu szerzenie działalności edukacyjno-dydaktycznej oraz rozwojowej wśród studentów. Współpraca pomiędzy ZER MSWiA a UKSW będzie polegała, m.in. na umożliwieniu studentom odbywania praktyk zawodowych i absolwenckich w Zakładzie Emerytalno-Rentowym MSWiA a także organizacji staży pracy dla studentów Uczelni.